Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.10.2018, 01:10

ЗОШ № 42
м. Миколаєва

Меню сайту
Друзі сайту
  • Методичне об'єднання класних керівників ЗОШ №42 м. Миколаєва
  • Блог вчителя Крутієнка О.М.
  • Блог вчителя Янчукової І.Л.
  • Блог вчителя Кравченко І.М.
  • Блог вчителя Григорян Н.Ю.
  • Блог вчителя Філіппової О.О..
  • Блог вчителя Волощенко Н.Л.
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2018 » Березень » 22 » НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ!
    12:01
    НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ!

    З 19.02.2018 ПО 23.02.2018Р. У БТДЮ БУВ ПРОВЕДЕНИЙ 
    І ЕТАП ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ КОЛЕКТИВІВ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
    «УКРАЇНА МОЛОДА»
    ПЕРЕМОЖЦІ: 
    Хореографічний жанр:
    І місце – хореографічний колектив спортивно-бального танцю «Шарм» (керівник Лемешко О.В.)
    ІІ місце – Вероніка Торба (керівник Гісін Л.Г.);
    Театральний жанр:
    ІІ місце – театр мініатюр «Бульбашка» (керівник Григорян Н.Ю.) 
    Інструментальний жанр:
    ІІ місце – Афонін Роман  (керівник Гісін Л.Г.);
    ІІІ місце – Мосензова Ольга  (керівник Гісін Л.Г.);
    ІІІ місце – Єлісеєва Аліса  (керівник Гісін Л.Г.);
    Вокальний жанр:
    ІІ місце – Бойченко Анастасія вихованка студії сучасної пісні «Соло» (керівник Гісін Л.Г.) 
    ІІ місце – Щепотьєва  Валерія вихованка студії сучасної пісні «Соло» (керівник Гісін Л.Г.) 
    ІІІ місце – Федорова  Аліна вихованка студії сучасної пісні «Соло» (керівник Гісін Л.Г.) 
    ІІІ місце -Каратеєва Валерія вихованка студії сучасної пісні «Соло» (керівник Гісін Л.Г.)

    Переглядів: 172 | Додав: Neo | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Вхід на сайт
    Пошук
    Календар
    «  Березень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 431
    Архів записів

    Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний хостинг uCoz