Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.09.2017, 21:24

ЗОШ № 42
м. Миколаєва

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 339
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші зірочки

Наші переможці

2016-2017 навчальний рік

Поздравляем  учениц Титову Алину (9-А класс) и Рагимову Кумай (10 класс), занявших ІІІ место в третьем этапе Всеукраинской олимпиады по русскому языку и литературе. Благодарим за участие в интеллектуальном соревновании.
Желаем творческих успехов и новых достижений.

Поздравляем победителей Второго этапа Всеукраинских олимпиад:

ПОЗДРАВЛЯЕМ
призеров  ІІ тура
Всеукраинской олимпиады по физике:
1. Хоменко Светлану 8-а 1 место
2. Муляра Никиту 9-а 1 место
3. Ларина Дмитрия 11-а  3 место
4. Боровика Владислава 10-а 3 место
5. Гусейнову Ксению 8-а 3 место
6. Коптеву Бажену 7-б 3 место
7. Гуреева Ивана  7-в 3 место

Пожелаем удачи участникам ІІІ тура
Всеукраинской олимпиады по физике:
Хоменко Светлане и Муляру Никите

Титову Алину, ученицу 9-А класса, - 2 место по русскому языку,
Рагимову Кумай, ученицу 10 класса, - 2 место по русскому языку,
Рыжкова Игоря, ученика 10 класса, - 3 место по химии.
Спасибо за старание, уровень знаний. Желаем дальнейших побед и удач в учебе!

Список учнів ЗОШ №42,

які успішно склали тестування і стали слухачами

наукових відділень Миколаївського територіального відділення

Малої академії наук України у 2016 році

 

П.І. учня

Клас

Секція, відділення

Вчитель

Мамішов Мурад

10

Відділення історії

Базова дисципліна історія України

Секція "Історія України"

Колода І.Ю.

Кухарик Валерія

10

Секція «Всесвітня історія»

Колода І.Ю.

Чіхун Катерина

10

Відділення математики

Базовий предмет математика

Шеремет В.Г.

Чіхун Дар’я

10

Відділення математики

Базовий предмет математика

Шеремет В.Г.

Дарій Артем

10

Відділення фізики і астрономії

Базовий предмет фізика

Мостова Н.В.

Проворов Данило

10

Відділення фізики і астрономії

Базовий предмет фізика

Мостова Н.В.

Боровик Владислав

10

Відділення фізики і астрономії

Базовий предмет фізика

Мостова Н.В.

Рижков Ігор

9

Секція Хімія

Базовий предмет Хімія

Коваленко Т.П.

Поздравляем победителей и желаем дальнейших успехов!

З 10.10. 16 по 24.10.2016 у школі відбувся І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. В ньому взяли участь 446 учнів школи. Висловлюємо подяку всім учасникам олімпіади, вітаємо переможців.

Результати І етапу ВУО з навчальних дисциплін 2016-2017 н.р.

 

Навчальна дисципліна

Кількість учасників

Паралель

П.І.Б. учнів -переможців

Місце

П.І.Б. вчителя

Російська мова та література

9

5

Бандурко Олександр 5-А

Балануца Денис 5-А

ІІ

ІІІ

Філіппова О.О.

Філіппова О.О.

 

22

6

Касат Олександр 6-А

Клименко Дар’я 6-Б

Демидова Марія 6-Б

І

ІІ

ІІІ

Філіппова О.О.

Філіппова О.О.

Філіппова О.О.

 

13

7

Коптєва Божена 7-Б

Коновалоа Дарина 7-Б

ІІ

ІІІ

Рябова М.О.

Рябова М.О.

 

4

8

Гусейнова Ксенія 8-А

Хоменко Світлана 8-А

ІІ

ІІІ

Банних М.І.

Банних М.І.

 

7

9

Тітова Аліна 9-А

Муляр Нікіта 9-А

Михальова Анастасія 9-А

І

ІІ

ІІІ

Россинська О.П.

Россинська О.П.

Россинська О.П.

 

4

10

Рагімова Кумай

Кухарик Валерія

ІІ

ІІІ

Банних М.І.

Банних М.І.

 

22

11

Мартиновська Анна 11-Б

Міндра Катерина 11-А

ІІ

ІІІ

Філіппова О.О.

Філіппова О.О.

Українська мова та література

10

5

Міхрін Едуард 5-Б

Гурєєв Арсеній 5-В

Добровольський Гавріїл 5-В

І

ІІ

ІІІ

Григорян Н.Ю.

Григорян Н.Ю.

Григорян Н.Ю.

 

6

6

Демідова Марія 6-Б

Бондаренко валерій 6-Б

Клименко Дар’я 6-Б

І

ІІ

ІІІ

Янчукова І.Л.

Янчукова І.Л.

Янчукова І.Л.

 

5

7

Гурєєв Іван 7-В

Вахненок Дмитро 7-Б

Коптєва божена 7-Б

І

ІІ

ІІІ

Кравченко І.М.

Кобзар Л.В.

Кобзар Л.В.

 

8

8

Гусейнова Ксенія 8-А

Остапенко Катерина 8-А

ІІ

ІІІ

Кобзар Л.В.

Кобзар Л.В.

 

7

9

Тітова Аліна 9-А

Муляр Нікіта 9-А

Михальова Анастасія 9-А

І

ІІ

ІІІ

Кобзар Л.В.

Кобзар Л.В.

Кобзар Л.В.

 

5

10

Рагімова Кумай

Мамішов Мурад

Чіхун Дар’я

І

ІІ

ІІІ

Янчукова І.Л.

Янчукова І.Л.

Янчукова І.Л.

 

5

11

Мартиновська Анна 11-Б

Ларін Дмитро 11-А

Міндра Катерина 11-А

І

ІІ

ІІІ

Кравченко І.М.

Кравченко І.М.

Кравченко І.М.

Математика

9

5

Михрін Едуард 5-Б

Лиуица 5-В

Макарук Ігор 5-В

І

ІІ

ІІІ

Стадник Є.М.

Стадник Є.М.

Стадник Є.М.

 

12

6

Черняк Богдан 6-В, Касат Олександр 6-А, Іщенко Глеб 6-Б

ІІІ

Стадник Є.М.

 

14

7

Коптєва Божена 7-Б

Гурєєв Іван 7-В

Гусейнова Земфіра 7-Б

І

ІІ

ІІІ

Шеремет В.Г.

Шеремет В.Г.

Шеремет В.Г.

 

8

8

Хоменко Світлана 8-А

Гусейнова Ксенія 8-А

І

ІІІ

 

 

6

9

Муляр Нікіта 9-А, Столярчук М. 9-А

ІІІ

Мірошник Л.Л.

 

12

10

Чіхун Катерина

Чіхун Дар'я

Мамішов Мурад

І

ІІ

ІІІ

Шеремет В.Г.

Шеремет В.Г.

Шеремет В.Г.

 

5

11

Ларін Дмитро 11-А

ІІІ

Мірошник Л.Л.

Фізика

5

7

Гурєєв Іван 7-В

Вахеннко дмитро 7-Б

Оніщенко Антон 7-В

І

ІІ

ІІІ

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

 

8

8

Хоменко Світлана 8-А

Гусей нова Ксенія 8-А

Зіньковська Ольга 8-А

І

ІІ

ІІІ

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

 

3

9

Муляр Нікіта 9-А

Стельмах Олександр 9-А

Тітова Аліна 9-А

І

ІІ

ІІІ

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

 

7

10

Боровик Влад

Чіхун Катерина, Чіхун Дар’я

Рагімова Кумай

І

ІІ

ІІІ

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

 

5

11

Ларин Дмитро 11-А

Білоусов Дмитро 11-А

Михайловський Олександр

І

ІІ

ІІІ

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Хімія

5

8

Хоменко Світлана 8-А

Рагімова Ксенія 8-А

Гринчук Богдана 8-А

І

ІІ

ІІІ

Коваленко Т.П.

Коваленко Т.П.

Коваленко Т.П.

 

3

9

Тітова Аліна 9-А

Кутуєва Дар'я 9-Б

Іванова Світлана 9-Б

І

ІІ

ІІІ

Коваленко Т.П.

Коваленко Т.П.

Коваленко Т.П.

 

3

10

Рижков Ігор

Рагімова Кумай

Гринчук Богдана

І

ІІ

ІІІ

Коваленко Т.П.

Коваленко Т.П.

Коваленко Т.П.

Біологія

10

8

Комар Надія 8-А

Гусейнова Ксенія 8-А

Хоменко Світлана 8-А

І

ІІ

ІІІ

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

 

7

9

Кнокке Анастасія 9-А

Муляр Нікіта 9-А

Тітова Аліна 9-А

І

ІІ

ІІІ

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

 

8

10

Фоміна Аріна

Мамішов Мурад

ІІ

ІІІ

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

 

11

11

Мартиновська Анна 11-Б

Бешляга Євген 11-Б

Москвич Галина 11-А

І

ІІ

ІІІ

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

Цуркан Н.О.

Історія

12

8

Гусейнова Ксенія 8-А

Хоменко Світлана 8-А

ІІ

ІІІ

Пономарьова І.О.

Пономарьова І.О.

 

10

9

Муляр Нікіта 9-А

Овдієнко Юліанна 9-Б

ІІ

ІІІ

Пономарьова І.О.

Пономарьова І.О.

 

8

10

Рагімова Кумай

ІІІ

Колола І.Ю.

 

8

11

Розтрепенко Матвій 11-А

Волкова Олена 11-Б

ІІІ

ІІІ

Колола І.Ю.

Колола І.Ю.

Англійська мова

18

6

Черняк Богдан 6-В

Шикунов Дмитро 6-А

Морозов Владислав 6-А

І

ІІ

ІІІ

Мартюхіна О.М.

Власова Н.В.

Власова Н.В.

 

6

7

Коптєва Божена 7-Б

Гусейнова Земфіра -7-Б

Юрчук Анна -7-В

Гурєєв Іван — 7-В

Цикало Єлізавета

І

І

ІІ

ІІ

ІІІ

Мартюхіна О.М.

Мартюхіна О.М.

Волощенко Н.Л.

Волощенко Н.Л.

Волощенко Н.Л.

 

9

8

Гусейнова Ксенія 8-А

Хоменко Світлана 8-А

Темченко Деніс 8-Б

І

ІІ

ІІІ

Беляєва Г.О.

Беляєва Г.О.

Беляєва Г.О.

 

8

9

Муляр Нікіта -9-А

Тітова Аліна 9-А

Прокоф'єва Христина

І

ІІ

ІІІ

Власова Н.В.

Власова Н.В.

Калінчук А.О.

 

8

10

Честіна Марія — 10 А

Безгодова Анастасія — 10-А

Мамішов Мурад — 10-А

Лебедев Віталій -10-А

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

Власова Н.В.

Власова Н.В.

Власова Н.В.

Власова Н.В.

 

8

11

Грабар Олександра - 11-Б

Циханевіч Софія — 11-А

Михайловський Олександр

І

ІІ

ІІІ

Власова Н.В.

Власова Н.В.

Власова Н.В.

Німецька мова

5

7

Мізінцева Анна — 7-Б

Юсіфова Гульнар — 7-В

Гусейнова Земфіра — 7-Б

І

ІІ

ІІІ

Бандура В.А.

Бандура В.А.

Бандура В.А.

 

7

8

Хоменко Світлана -8-А

Гусейнова Ксенія — 8-А

Зіньківська Ольга — 8-А

І

ІІ

ІІІ

Бандура В.А.

Бандура В.А.

Бандура В.А.

Трудове навчання

11

8-9

Буяшенко Максим 8-А

Сиротюк Вадим 8-Б

Муляр Нікіта 9-А

І

ІІ

ІІІ

Рукінов Є.О.

Рукінов Є.О.

Рукінов Є.О.

 

5

10-11

Трофіменко Дмитро 11-Б

Рябцев артем 11-А

Проворов Данило 10

І

ІІ

ІІІ

Рукінов Є.О.

Рукінов Є.О.

Рукінов Є.О.

Обслуговуюча праця

 

8-9

Больша Тетяна 9-А

Овдієнко Юліана 9-Б

Хоменко Світлана8-А

І

ІІ

ІІІ

Кочарова Е.Е.

Кочарова Е.Е.

Кочарова Е.Е.

Географія

11

8

Темченко Деніс 8-Б

Олексієєнкол Ольга 8-А

Зіньковська Ольга 8-А

І

ІІ

ІІІ

Міндра Н.А.

Міндра Н.А.

Міндра Н.А.

 

12

9

Тітова Аліна 9-А

Муляр Нікіта 9-А

І

ІІІ

Колода І.Ю.

Колода І.Ю.

 

10

10

Мамішов Мурад

Дарій Артем

ІІ

ІІІ

Колода І.Ю.

Колода І.Ю.

Астрономія

 

10-11

Ларін Дмитро 11-А

Рагімова Кумай 10

Чіхун Катерина 10

І

ІІ

ІІІ

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

Мостова Н.В.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний хостинг uCoz